Silent Sound - logoZvuk jako víno

O nás

Jsme parta nadšenců a profesionální služby nás baví už roky. V oblasti technického zajištění akcí máme ty nejlepší výsledky a rádi vám to dokážeme. Rádi se obklopujeme šikovnými lidmi a kvalitní technikou. Selský rozum a praktičnost řešení jsou nám vlastní. Provozujeme také půjčovnu techniky. Děláme svoji práci poctivě a s láskou.

Jako firma se snažíme aby každý nás klient byl spokojený. A to v první řadě s kvalitou našich služeb, ale také adekvátní cenou. Říkáme tomu win-win na více úrovních.

CERTIFIKACE

YAMAHA
commercial audio
Dante
Lacoustics

ZBYNĚK VÁLKA — ZAKLADATEL

Jako zvukař se živím od roku 2002

V roce 2002 jsem začínal na systému, který jsem sestavil díky základům z elektroprůmyslovky. Byla to vášeň. Nedlouho potom mi však komplet techniku ukradli. Jelikož v tom bylo hodně odříkání a na tehdejší dobu i peněz. Nezbylo mi nic, než se dát na éru freelance specialisty. Od roku 2006 jsem působil jako dvorní zvukař klubu Fléda v Brně. Také jsem spolupracoval s velkými hráči z oblasti produkce jako T Servis, TechProLive, Pink Panter, HighLite Tourning, Edward a další.

„Základ je komunikovat“

popisuje v rozhovoru zvukař Zbyněk Válka


1 000+

Odzvučených
koncertů

Nasbíral jsem zkušenosti z velkých festivalů jako: Szene Festival, Fequency, Pohoda, Nova Rock, Rock For People, Colors of Ostrava, Trutnoff, Mighty Sound, Pod Parou, Votvirák, Rock For Churchill, Rockoupani v Poličce, Hrachovka, Praděda Fest a další. Časem jsem investoval do vlastní techniky, tentokrát kvalitou na nejvyšší úrovni. V roce 2012 jsem zvukově vybavil klub Kabinet Múz v Brně, dále pak klub Praha v Brně, Bajkazyl, ArtBar a další. Pracuji na festivalech, koncertech a eventech různeho typu v celé ČR ale i po Evropě.

Začátkem roku 2014 byl v Brně otevřen prostor Sono Centrum, kde jsem působil jako kmenový zvukař. Nyní se naplno věnuji vedení své rentalové společnosti. Náš tým umí být velice flexibilní a vyřešit tak nejeden akutní problém. Půjčování techniky mě baví. Také jezdím jako osobní zvukař kapel Letní Kapela, Midi Lidi, Kafka Band, Ghost of You, N.O.H.A. a další.

Zbyněk Válka

CEO

Jakub Šotola

Projektový manažer

Josef Fertaľ

Hlavní technik zvuku

V PŮJČOVNĚ

  • 116 Reproduktorů
  • 114 Mikrofonů
  • 206 Světel
  • 6km Kabelů
  • 250m Konstrukce
  • 120m2 Pódia

PRACUJEME S TĚMI NEJLEPŠÍMI

Lacoustic
SHURE
Neumann
Robe
Sennheiser
Technics
DPA Microphones
behringer
Midas
YAMAHA
nivtec flexibel
Pioneer
Soundcraft
BOSE
BSS Audio
KonigMeyer
tc electronic
AKG
Klotz Cables
Peli
RCF
Lexicon pro

Pojďme se bavit!Zpracovávám