Silent Sound - logoZvuk jako víno

O nás

Jsme parta nadšenců a profesionální služby nás baví už roky. V oblasti technického zajištění akcí máme ty nejlepší výsledky a rádi vám to dokážeme. Rádi se obklopujeme šikovnými lidmi a kvalitní technikou. Selský rozum a praktičnost řešení jsou nám vlastní. Provozujeme také půjčovnu techniky. Děláme svoji práci poctivě a s láskou.

Jako firma se snažíme aby každý nás klient byl spokojený. A to v první řadě s kvalitou našich služeb, ale také adekvátní cenou. Říkáme tomu win-win na více úrovních.

CERTIFIKACE

YAMAHA
commercial audio
Dante
Lacoustics

ZBYNĚK VÁLKA — ZAKLADATEL

Jako zvukař se živím od roku 2002

Zbyněk Válka

V roce 2002 jsem začínal na systému, který jsem sestavil díky základům z elektroprůmyslovky. Byla to vášeň. Nedlouho potom mi však komplet techniku ukradli. Jelikož v tom bylo hodně odříkání a na tehdejší dobu i peněz. Nezbylo mi nic, než se dát na éru freelance specialisty. Od roku 2006 jsem působil jako dvorní zvukař klubu Fléda v Brně. Také jsem spolupracoval s velkými hráči z oblasti produkce jako T Servis, Pink Panter, HighLite Tourning, Edward a další.

„Základ je komunikovat“

popisuje v rozhovoru zvukař Zbyněk Válka


1 000+

Odzvučených
koncertů

Nasbíral jsem zkušenosti z velkých festivalů jako: Nova Rock, Rock For People, Colors of Ostrava, Trutnoff, Mighty Sound, Pod Parou, Votvirák, Rock For Churchill, Rockoupani v Poličce, Hrachovka, Praděda Fest a další. Časem jsem investoval do vlastní techniky, tentokrát kvalitou na nejvyšší úrovni. V roce 2012 jsem zvukově vybavil klub Kabinet Múz v Brně, dále pak klub Praha v Brně, Bajkazyl, ArtBar a další. Pracuji na festivalech, koncertech a eventech různeho typu v celé ČR ale i po Evropě.

Začátkem roku 2014 byl v Brně otevřen prostor Sono Centrum, kde působím jako kmenový zvukař. Díky zázemí své rentalové společnosti dokážu být velice flexibilní a vyřešit tak nejeden akutní problém. Půjčování techniky mě baví. Také jezdím jako osobní zvukař kapel N.O.H.A., Midi Lidi, Nvmeri, Ghost of You a další.

V PŮJČOVNĚ

  • 53 Reporoduktorů
  • 68 Mikrofonů
  • 82 Světel
  • 4km Kabelů
  • 180m Konstrukce
  • 80m2 Pódia

Reference z oboru

IVAN BAŘINA

IVAN BAŘINA

ART IST AGENCY

Ivan Bařina

Pořadatel Pop Me Se, Apokalypsa atp.

Co k tomu říct – minulý víkend na projektu Format Stanice, konající se na Malé Americe v Brně, se Silent Sound Rental vytáhli a všem umělcům dopřáli maximálně kvalitní podporu pro jejich hudbu! A za to jim díky.

POP MESSE

Viktor Piler

VIKTOR PILER

POŘADATEL

Viktor Piler

Renesanční člověk

Profesionální přístup od začátku komunikace, přes samotnou realizaci až po spokojené kapely a všechny návštěvníky. Nejlepší zvuk za 10 let konání našeho festivalu. Kluci jsou hbití, nic je nepřekvapí, se vším si poradí. Optimismus a pohoda. Vypadá to na chválu až do nebes, ale realita byla taková. Těšíme se na další spolupráci.

PAVEL KOUDELKA

PAVEL KOUDELKA

BUBENÍK KAPEL

Pavel Koudelka

Bubeník kapel Mňága a Žďorp a Dunaj

Je mi ctí a potěšením poděkovat týmu SILENT SOUND Rental za perfektní a profesionální nazvučení akce A beat v Kabinetu Múz. Byly tam tři kapely plus bubenická vložka se třemi soupravami a chlapi to vše velmi ochotně zvládli bez jakýhkoliv problémů a průtahů nejen rychle přeinstalovat, ale i skvěle nazvučit. Dávám 5 hvězdiček z pěti a tuhle partu bez obav a s radostí doporučuji ke spolupráci.

MATWE KAŠČÁK

MATWE KAŠČÁK

POHODA FESTIVAL

Matwe Kaščák

— Pořadatel festivalu Pohoda

Zbyněk Válka je profesionál, jeho partička má úctyhodný skill, jeho sound má gule a jeho auto má sklápaciu plošinu ? Visegrad Club & Laug-Techno-Bau klub @ Pohoda 2015, 2016, 2017, 2018 a 2019 approved.

Festival Pohoda
Prokop Holoubek

PROKOP HOLOUBEK

BUMBUMSATORI

Prokop Holoubek

— Produkční agentura BumBumSatori

Se Zbyňkem Válkou a následně se Silent sound spolupracuji od roku 2004 a to mluví za vše. Jako provozovatel klubů a pořadatel eventů (Fléda, Kabinet Múz, Itch my Ha Ha Ha, Praha/Forum pro architekturu a media) i jako aktivní muzikant (Midi Lidi). Pokud potřebuji v Brně techniku nebo radu, volím Silent Sound.

PRACUJEME S TĚMI NEJLEPŠÍMI

Lacoustic
SHURE
Neumann
Robe
Sennheiser
Technics
DPA Microphones
behringer
Midas
YAMAHA
nivtec flexibel
Pioneer
Soundcraft
BOSE
BSS Audio
KonigMeyer
tc electronic
AKG
Klotz Cables
Peli
RCF
Lexicon pro

Pojďme se bavit!Zpracovávám