Silent Sound - logoZvuk jako víno

Reference

K půjčování techniky jsme se propracovali přes zajišťování eventů, a protože nás bavilo dělat s nejkvalitnější technikou, museli jsme si jí také pořídit. Bylo to rozhodnutí bez kompromisů. Proto můžem i vám nabídnout pestrý repertoár potřebných technologií od reproduktorů přes kvalitní světelnou techniku, pódiové systémy, zvukové vybavení pro filmování, DJ techniku až po zrcadlové koule o průměru 1 metr. Půjčování nás baví a tak vám rádi pomůžeme třeba i jedním mikrofonem nebo kabelem, nebojte se poptat nebo se za námi stavte.

REFERENCE

Coca cola
Red Bull
MC Donalds
Česká televize
marlboro
nivea
Fléda
SONO Centrum
Zbyněk Válka

Pokud chcete kvalitu

Jako jo — někdo umí věci levněji. Někteří se dokonce budou usmívat jako sluníčko. Ale možná nebudou vědět o zvukařině dost. Pokud to myslíte vážně a chcete odvést solidní práci → jsme ten pravý partner. Žádné plané sliby. Jen promyšlená, praxí osvědčená řešení.

Reference z oboru

IVAN BAŘINA

IVAN BAŘINA

ART IST AGENCY

Ivan Bařina

Pořadatel Pop Messe, Apokalypsa atp.

Co k tomu říct – minulý víkend na projektu Format Stanice, konající se na Malé Americe v Brně, se Silent Sound Rental vytáhli a všem umělcům dopřáli maximálně kvalitní podporu pro jejich hudbu! A za to jim díky.

POP MESSE

Viktor Piler

VIKTOR PILER

POŘADATEL

Viktor Piler

Renesanční člověk

Profesionální přístup od začátku komunikace, přes samotnou realizaci až po spokojené kapely a všechny návštěvníky. Nejlepší zvuk za 10 let konání našeho festivalu. Kluci jsou hbití, nic je nepřekvapí, se vším si poradí. Optimismus a pohoda. Vypadá to na chválu až do nebes, ale realita byla taková. Těšíme se na další spolupráci.

PAVEL KOUDELKA

PAVEL KOUDELKA

BUBENÍK KAPEL

Pavel Koudelka

Bubeník kapel Mňága a Žďorp a Dunaj

Je mi ctí a potěšením poděkovat týmu SILENT SOUND Rental za perfektní a profesionální nazvučení akce A beat v Kabinetu Múz. Byly tam tři kapely plus bubenická vložka se třemi soupravami a chlapi to vše velmi ochotně zvládli bez jakýhkoliv problémů a průtahů nejen rychle přeinstalovat, ale i skvěle nazvučit. Dávám 5 hvězdiček z pěti a tuhle partu bez obav a s radostí doporučuji ke spolupráci.

MATWE KAŠČÁK

MATWE KAŠČÁK

POHODA FESTIVAL

Matwe Kaščák

— Pořadatel festivalu Pohoda

Zbyněk Válka je profesionál, jeho partička má úctyhodný skill, jeho sound má gule a jeho auto má sklápaciu plošinu ? Visegrad Club & Laug-Techno-Bau klub @ Pohoda 2015, 2016, 2017, 2018 a 2019 approved.

Festival Pohoda
Prokop Holoubek

PROKOP HOLOUBEK

BUMBUMSATORI

Prokop Holoubek

— Produkční agentura BumBumSatori

Se Zbyňkem Válkou a následně se Silent sound spolupracuji od roku 2004 a to mluví za vše. Jako provozovatel klubů a pořadatel eventů (Fléda, Kabinet Múz, Itch my Ha Ha Ha, Praha/Forum pro architekturu a media) i jako aktivní muzikant (Midi Lidi). Pokud potřebuji v Brně techniku nebo radu, volím Silent Sound.

Zpracovávám